17:03
Marokkó

17:10 Eredményhirdetés – kupa átadás

Játékosok száma: 4+1.
A mérkőzések játékideje 2x7 perc, szünet nincs, a térfélcserét követően azonnal folytatódnia kell a játéknak.
Minden mérkőzésnek bele kell férnie a rendelkezésre álló 17 percbe.
A DIVERZI Kupa az általános kispályás futball szabályai szerint kerül megrendezésre.

Korlátlan cserelehetőség, a mérkőzés folyamán
A mérkőzéseket 5-ös méretű labdával kell lejátszani.
A mérkőzés megkezdéséhez min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.
A berúgásból, bedobásból közvetlenül nem lehet gólt elérni. Oldalberúgásnál és bedobásnál az ellenfél játékosa közvetlenül a bedobást, berúgást végző játékos elé állhat. Sarokrúgásnál az ellenfél játékos az arra kijelölt helyre állhat.
A szándékos lökés szigorúan büntetendő.
A büntető rúgást az arra kijelölt helyről kell elvégezni (büntetőrúgás után „kipattanó labda nincs), sikertelen büntetőrúgás után a kapus hozhatja játékba a labdát.
Becsúszó szerelés nem megengedett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás (büntetőrúgás) jár.
Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel és lábbal is szabályos. Lábbal csak a talajról végezhető el a kirúgás, azonban a lerakott labda játékba kerül. A kapus a labda játékbehozatalakor lepattanás vagy valamely játékos érintése nélkül közvetlenül a felező vonalon túlra nem dobhatja, illetve nem rúghatja át a labdát. A már játékban lévő labdát a kapus korlátozás nélkül átrúghatja a felezővonalon (azonban átdobni ebben az esetben sem lehet).
Szabadrúgásnál a labdától legalább 3 méterre állhat az ellenfél játékosa.
Egyéb itt nem részletezett esetekben az UEFA kispályás szabályai érvényesek.